İLETİŞİM

Mesaj Gönder
Mesaj Türü
İletişim Tercihi
İletişim Telefonu
E-mail
Mesaj

Kontrol Kodu Giriniz:
Yenile
Gönder
 • İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  Vepa Aktif Spor Giyim A.Ş.

  Sultan Selim Mah.Uçar Sok.No:3 Kağıthane - İstanbul

  Tel:+90 212 381 2000 KEP: vepaspor@hs03.kep.tr Mersis No: 0924038978700018

 • ONLİNE İADE SİPARİŞ ADRESİ

  1- Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 (ondört) iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketi ile aşağıdaki yapabilirsiniz.

  2- İade edilecek ürünler; deneme harici giyilmiş, esnetilmiş, derisi kırıştırılmış, çok kısa süre/mesafe olsa da dışarıda, evde giyilmiş ve tekrar satılamayacak durumda olduğu takdirde iade kabul edilememektedir.

  3- Ürünler ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmelidir. Ürünün orijinal kutusu zarar görmüş ise, iadesi kabul edilmemektedir. Ürünün orijnal kutusu mutlaka başka bir ambalajla korunarak gönderilmelidir.

  4- www.vepa62.com'dan almış olduğunuz ürünler mağazalarımıza iade edilememektedir ve mağazalarımızdan herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

  5- İade etmek istediğiniz ürünlerl, kargo kutusu içerisinde yer alan iade formunu doldurup, pakete yapıştırarak (iade formu ürünün orijinal kutusu üzerine yapıştırılmamalı, paket üzerine yapıştırılmalıdır) bize gönderebilirsiniz. Müşterilerimiz ürünü kendisine teslim edildiği şekilde iade etmekle yükümlüdür.

  6- Gelen ürün iade personelleri tarafından incelenir. Vepa Aktif Spor Giyim A.Ş. adına yetkili personeller üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

  7- İade onaylandığında, yasal süre olan 10 (on) iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza veya siparişi havale ile vermişseniz belirteceğiniz hesap numarasına iade edilir. 10 (on) iş günlük iade süresi, Vepa Group’un iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

  Vepa İnternet Satış Birimi

  Pelitli Mah. Molla Fenari Yolu Elif Sokak 41400 Gebze / Kocaeli

  (İadeler MNG kargo ile gönderilmelidir, MNG Müşteri Kodu: 306868849)

 • TÜKETİCİ İNCELEME ÜRÜNLERİ

  1- Ürün, kullanım amacına ve kullanıcının beden ölçülerine uygun olarak kullanılmalıdır. Hatalı beden nedeniyle deforme olan ürünler garanti kapsamında işlem görmez.

  2- Ayakkabılar ve giyim ürünleri, giyilip çıkartılırken bağcık, düğme veya fermuar gibi aksamları açılıp kapatılarak kullanılmalıdır. Ayakkabılar için çekecek kullanılmalıdır.

  3- Ürünler uygun saklama koşullarında muhafaza edilmelidir, ıslak, rutubetli ortamlar, güneş ışığı veya herhangi bir ısı kaynağına maruz kaldığı için zarar gören ürünler garanti kapsamında işlem görmez.

  4- Giyim ürünleri, etiketinde belirtilen koşullarda temizlenmeli veya ütülenmelidir. Ayakkabılar elde ya da çamaşır makinesinde yıkanmamalı, süet veya deri malzemesine uygun sünger, fırça ve ayakkabı temizlik malzemesi ile temizlenmelidir.

  5- Vücudun aşırı terlemesinden dolayı ayakkabı ve giyim ürünlerinde oluşabilecek lekeler, ürünün üretim hatası olmadığından garanti kapsamında işlem görmez.

  6- Hakiki deri ayakkabılarda boya vermesi normal bir durum olup kullanıcının ürünü satın alırken bunu peşinen kabul ettiği varsayılır ve ürünler garanti kapsamında işlem görmez.

  Vepa TKT Birimi

  Ortabayır Mah. Çakmak Cad. Zigana Sok. No: 7/A Gültepe, Kağıthane - İstanbul

  (İadeler MNG kargo ile gönderilmelidir, MNG Müşteri Kodu: 310504685)