Tüketici İnceleme Ürünleri (Garanti Kapsamında Kullanılmış Ürünler)

 

1- Ürün, kullanım amacına ve kullanıcının beden ölçülerine uygun olarak kullanılmalıdır. Hatalı beden nedeniyle deforme olan ürünler garanti kapsamında işlem görmez.

2- Ayakkabılar ve giyim ürünleri, giyilip çıkartılırken bağcık, düğme veya fermuar gibi aksamları açılıp kapatılarak kullanılmalıdır. Ayakkabılar için çekecek kullanılmalıdır.

3- Ürünler uygun saklama koşullarında muhafaza edilmelidir, ıslak, rutubetli ortamlar, güneş ışığı veya herhangi bir ısı kaynağına maruz kaldığı için zarar gören ürünler garanti kapsamında işlem görmez.

4- Giyim ürünleri, etiketinde belirtilen koşullarda temizlenmeli veya ütülenmelidir. Ayakkabılar elde ya da çamaşır makinesinde yıkanmamalı, süet veya deri malzemesine uygun sünger, fırça ve ayakkabı temizlik malzemesi ile temizlenmelidir.

5- Vücudun aşırı terlemesinden dolayı ayakkabı ve giyim ürünlerinde oluşabilecek lekeler, ürünün üretim hatası olmadığından garanti kapsamında işlem görmez.

6- Hakiki deri ayakkabılarda boya vermesi normal bir durum olup kullanıcının ürünü satın alırken bunu peşinen kabul ettiği varsayılır ve ürünler garanti kapsamında işlem görmez.

 

Vepa İnternet Satış Birimi

Ortabayır Mah. Çakmak Cad. Zigana Sok. No: 7/A Gültepe, Kağıthane - İstanbul

(Ürünler MNG Kargo ile gönderilmelidir: MNG Müşteri Kodu: 310504685)