Standart İade (Kullanılmamış Ürünler)

1- Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 (ondört) iş günü içerisinde anlaşmalı kargo şirketi ile en altta belirtilen depo adresimize iade edebilirsiniz.

2- İade edilecek ürünler; deneme harici giyilmiş, esnetilmiş, derisi kırıştırılmış, çok kısa süre/mesafe olsa da dışarıda, evde giyilmiş ve tekrar satılamayacak durumda olduğu takdirde iade kabul edilememektedir.

3- Ürünler ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmelidir. Ürünün orijinal kutusu zarar görmüş ise, iadesi kabul edilmemektedir. Ürünün orijnal kutusu mutlaka başka bir ambalajla korunarak gönderilmelidir.

4- www.vepa62.com'dan almış olduğunuz ürünler mağazalarımıza iade edilememektedir ve mağazalarımızdan herhangi bir ücret iadesi yapılamamaktadır. İade işlemleri online satış birimimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

5- İade etmek istediğiniz ürünleri, kargo kutusu içerisinde yer alan sevk irsaliyesi ile birlikte bize gönderebilirsiniz. Müşterilerimiz ürünü kendisine teslim edildiği şekilde iade etmekle yükümlüdür.

6- Gelen ürün iade personelleri tarafından incelenir. Vepa Aktif Spor Giyim A.Ş. adına yetkili personeller üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

7- İade onaylandığında, yasal süre olan 10 (on) iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza veya siparişi havale ile vermişseniz belirteceğiniz hesap numarasına iade edilir. 10 (on) iş günlük iade süresi, Vepa Group’un iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

Vepa İnternet Satış Birimi

Pelitli Mah. Molla Fenari Yolu Elif Sokak 41400 Gebze / Kocaeli

(İadeler MNG Kargo ile gönderilmelidir: MNG Müşteri Kodu: 306868849)